Skip to main content

UP Dubai Kampı

UP Dubai Kampı, Dubai’de 3-9 Eylül tarihleri arasında 1 hafta süreyle 14-17 yaş aralığındaki öğrencilerin katılımı ile gerçekleşecektir.

UP Dubai Kampı için organizasyonumuz kapsamında azami öğrenci sayısı 45’tir. 3 Eylül 2023 tarihinde İstanbul’da öğrencilerimiz ile buluşacak, 9 Eylül’de ise yine İstanbul’da programımız sonlandıracağız.

Kamp programında öğrencilerimiz seviye belirleme sınavı sonuçlarına göre kendi dil seviyelerine uygun sınıflarda haftada 20 ders dil eğitimi almanın yanı sıra, aktivite gruplarına dahil olmakta ve dış geziler ile Dubai’de gezilip görülecek önemli turistik yerleri ziyaret etmektedir. Böylece derslerde öğrenilen teorik bilgi günlük hayatta pratiğe dökülebilmekte, eğer varsa ingilizceye karşı önyargı veya özgüvensizlik ortadan kaldırılmaktadır.

Kampımıza katılım ağırlıklı Türk öğrencilerden oluşacağından, bu kampı İngilizce eğitimi ve kültürel gezi programı olarak değerlendirmek daha doğru olacaktır.

www.ingilizcekampi.com adresinde yer alan fiyat listesi ve diğer tüm bilgiler UP Türkiye Kampı için geçerlidir. UP Dubai Kampı için daha ayrıntılı bilgi edinmek adına lütfen bize ulaşınız.