Skip to main content

Feyza Yıldırım Turan

Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı

Yabancı dil bilmek ve onu etkin bir biçimde kullanmak yalnızca dilsel bir birikim değil, aynı zamanda bir davranış̧ biçimidir. Dolayısıyla öğrenilen her dil bireyin tutum ve davranışlarına yeni katkılar yapar ve onu şekillendirir. Çocukluk döneminde edindikleri kazanımların hayatlarının sonraki evrelerinde de etkisini göstereceğini göz önünde bulundurarak ikinci dilin öğrenilmesinin çocuğun bilişsel gelişimine birçok açıdan büyük katkı sağladığını görmekteyiz.

Kübra Nur Şengül

Aile Danışmanı & Sosyal Hizmet Uzmanı

Bireylerin gelişmesinde çocukluk ve ergenlik dönemi en kritik, en önemli dönemdir. Çünkü bu dönem nasıl tamamlanırsa, birey yetişkin olduğunda bu dönemin etkisini sürdürecektir. Gelişimleri açısından böyle önemli bir dönemde çocukların ve ergenlerin kendi yaşıtlarıyla etkileşim içinde olacakları grup deneyimleri onların gelişimleri açısından oldukça doyurucu ve zenginliklerle dolu bir fırsat olacaktır.

Fulya Alıntaşı

Psikolojik Danışman & Rehberlik Öğretmeni

Up İngilizce Kampı içeriği özenle planlanmış olup çocuklarımıza gelişim alanı açısından birçok önemli katkıda bulunacaktır. Bu kamp etkinliği her şeyden önce çocuklarımızın ailelerinden bağımsız bir ortamda bulunarak bireyleşmek adına ilk adımlarını atmalarına yardımcı olacaktır. Farklı yaş aralıklarının bulunduğu kamp programında yapılan etkinlikler sayesinde iletişim, empati, kişisel sınırlar gibi onların geleceğine de yön verecek davranışlar kazanabileceklerdir.